Hacker Newsnew | past | comments | ask | show | jobs | submitlogin

If you are into yogurt just make your own. I do it with an instapot. Started my batch with a scoop of chobani. I use whole milk and a scoop from the last batch to seed the next batch. Materials cost I'm probably paying maybe $1 for 32oz of yogurt.


Guidelines | FAQ | Lists | API | Security | Legal | Apply to YC | Contact

Search: